formularz icoKontakt z ekspertem

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.

Odszkodowania

BLOG PRAWNICZY POD REDAKCJĄ logo

KANCELARIA RESLEGAL

Dla nas prawo, to więcej niż przepisy, wyroki, czy komentarze do ustaw – to przede wszystkim pasja, która pozwala zarówno na realizację zawodowych ambicji, jak też jest źródłem satysfakcji osobistej płynącej z osiąganych sukcesów.

Pracę prawnika można oceniać przez pryzmat wielu kryteriów, ale uważamy, że najważniejsze to
SKUTECZNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
a tych cech nam nie brakuje. Chcemy podkreślić, że nasi prawnicy w 2016 r. zakończyli
97 % prowadzonych spraw
z wynikiem satysfakcjonującym Klientów.

Dobry i skuteczny adwokat to osoba, która dogłębnie zna określoną materię, dlatego stawiamy na specjalizację. W ten sposób Klient trafiał do eksperta, który będzie w stanie udzielić mu koniecznej pomocy prawnej.

NASZ ZESPÓŁ

Sukces przedsiębiorstwa zależy od ludzi oraz ich zaangażowania. Dlatego stawiamy na najlepszych, a nasi współpracownicy są największym kapitałem Kancelarii – ich wiedza, umiejętności oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań sprawiają, że Klienci są zadowoleni, a Kancelaria dynamicznie się rozwija. Zespół RESLEGAL posiada duże doświadczenie praktyczne oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne.

Adwokaci:
Piotr Charzewski
Aplikanci adwokaccy:
Judyta Sobolak, Katarzyna Kruczek, Joanna Nowicka, Katarzyna Karaś
Doradca:
Kinga Charzewska

ul. Grunwaldzka 22/3, 35 - 068 Rzeszów
tel. 733 333 937, e-mail: kancelaria@reslegal.pl

Kancelaria oraz autorzy poszczególnych tekstów nie odpowiadają za treść niniejszego bloga ani zamieszczonych na nim wpisów w zakresie, w jakim osoby trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody (w tym majątkowej i niemajątkowej), w związku z podjęciem lub zaniechaniem jakichkolwiek czynności prawnych lub faktycznych w związku z treściami zamieszczonymi na blogu. Podkreślamy, że treści zamieszczone na blogu nie są poradami ani opiniami prawnymi i nie mogą być podstawą do podejmowania decyzji w określonych konkretnych sytuacjach. Wpisy na blogu stanowią wyłącznie wyraz poglądów Kancelarii lub poszczególnych autorów i nie stanowią oficjalnego stanowiska Kancelarii na jakikolwiek poruszany temat. Treści umieszczone na blogu nie są także informacjami na temat obowiązujących przepisów prawa i nie powinny być tak traktowane. Ze względu na powyższe Kancelaria zastrzega sobie uprawnienie do zmiany przedstawionych stanowisk oraz zamieszczonych tekstów, w każdym czasie i z każdej dowolnej przyczyny, w tym w szczególności w przypadku zmiany przepisów prawa lub stanowiska doktryny lub orzecznictwa.