formularz icoKontakt z ekspertem

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych ...rozwiń

Odszkodowania

BLOG PRAWNICZY POD REDAKCJĄ logo

KANCELARIA RESLEGAL

Dla nas prawo, to więcej niż przepisy, wyroki, czy komentarze do ustaw – to przede wszystkim pasja, która pozwala zarówno na realizację zawodowych ambicji, jak też jest źródłem satysfakcji osobistej płynącej z osiąganych sukcesów.

Pracę prawnika można oceniać przez pryzmat wielu kryteriów, ale uważamy, że najważniejsze to
SKUTECZNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE
a tych cech nam nie brakuje. Chcemy podkreślić, że nasi prawnicy w 2016 r. zakończyli
97 % prowadzonych spraw
z wynikiem satysfakcjonującym Klientów.

Dobry i skuteczny adwokat to osoba, która dogłębnie zna określoną materię, dlatego stawiamy na specjalizację. W ten sposób Klient trafiał do eksperta, który będzie w stanie udzielić mu koniecznej pomocy prawnej.

NASZ ZESPÓŁ

Sukces przedsiębiorstwa zależy od ludzi oraz ich zaangażowania. Dlatego stawiamy na najlepszych, a nasi współpracownicy są największym kapitałem Kancelarii – ich wiedza, umiejętności oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań sprawiają, że Klienci są zadowoleni, a Kancelaria dynamicznie się rozwija. Zespół RESLEGAL posiada duże doświadczenie praktyczne oraz doskonałe przygotowanie merytoryczne.

Adwokaci:
Piotr Charzewski
Aplikanci adwokaccy:
Judyta Sobolak, Katarzyna Kruczek, Joanna Nowicka, Katarzyna Karaś
Doradca:
Kinga Charzewska

ul. Grunwaldzka 22/3, 35 - 068 Rzeszów
tel. 733 333 937, e-mail: kancelaria@reslegal.pl

Kancelaria oraz autorzy poszczególnych tekstów nie odpowiadają za treść niniejszego bloga ani zamieszczonych na nim wpisów w zakresie, w jakim osoby trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody (w tym majątkowej i niemajątkowej), w związku z podjęciem lub zaniechaniem jakichkolwiek czynności prawnych lub faktycznych w związku z treściami zamieszczonymi na blogu. Podkreślamy, że treści zamieszczone na blogu nie są poradami ani opiniami prawnymi i nie mogą być podstawą do podejmowania decyzji w określonych konkretnych sytuacjach. Wpisy na blogu stanowią wyłącznie wyraz poglądów Kancelarii lub poszczególnych autorów i nie stanowią oficjalnego stanowiska Kancelarii na jakikolwiek poruszany temat. Treści umieszczone na blogu nie są także informacjami na temat obowiązujących przepisów prawa i nie powinny być tak traktowane. Ze względu na powyższe Kancelaria zastrzega sobie uprawnienie do zmiany przedstawionych stanowisk oraz zamieszczonych tekstów, w każdym czasie i z każdej dowolnej przyczyny, w tym w szczególności w przypadku zmiany przepisów prawa lub stanowiska doktryny lub orzecznictwa.